Kompletní přehled novinek, zpráv a vývoje stránek PC-her
Alarm für Cobra 11 :: www.afc11.cz
Hosting BlueBoard.cz
28.08.2008
Nová aktualizace se zaměřila hlavně na hru Cobra 11 : Burning Wheels. Dlouho očekáváný trailer je tady a přináší novinky. Ve videu můžete vidět realistické tváře Semira a Bena nebo lešení sesypávájící se na americký truck. Hra vyjde už brzy, máte se na co těšit. Na naší stránce si můžete video nejen prohlédnout, ale i stáhnout. Do hry Teil 2 přibylo 16 nových obrázků, staré, které byly méně kvalitní, byly odstraněny.
12.08.2008
První aktualizace se zaměřila na screeny. K Nitru přibyl závod dvou Seatů a pár screenů uživatele Cobra, do Crash Timu přibyly screeny uživatele Cobra a nesmíme zapomenout na nové screeny z připravované hry Burning Wheels.
- nových 28 screenů u hry Cobra 11 : Nitro, z toho je 24 autora stránek a 4 uživatele fóra Cobry
- nové 4 screeny u Crash Timu, jsou od uživatele fóra Cobry
- 8 nových screenů z připravované hry Cobra 11 : Burning Wheels
28.07.2008
Firma Synetic, která pro RTL Playinment vytvořila už úspěšné hry Crash Time a Nitro, představila obrázky k nové hře, která se bude jmenovat Burning Wheels. Hra by měla vyjít znovu na podzim, nebo v zimě letošního roku. Autoři slibují lepší grafiku, volnost pohybu, lepší chování vozů. Chystá se znovu stejné prostředí jako u hry Crash Time, tedy dálnice a město. Demo se budeme snažit přinést co nejdříve, doufáme, že ho Synetic uveřejní dříve než u Crash Time, kde vyšlo později než plná hra. Více informací a downloadů naleznete v sekci Burning Wheels.
28.07.2008
Vítejte na novém portálu o PC hrách Cobra 11! Nalezente zde podrobné informace o každé hře, navíc bude k dispozici fotogalerie, download a videogalerie u většiny her. Doporučujeme navštívit také recenze, kde najdete profesionální recenze českých i zahraničních herních portálů. Většina hráču, kteří Kobru 11 "hráli", si myslí, že existují jen hry Nitro a Crash Time (Pronásledování), ale v minulosti byly vydány další čtyři PC hry a jedna javahra. Můžete se také přihlásit na Diskusní fórum a tam diskutovat s dalšími fanoušky PC her.
© 2008 - 2009 www.AFC11.cz | Powered by Dalibor Štys | Design & code by Aleš Vaněk | všechna práva vyhrazena | online jsou 4 uživatelé | TOPlist 0.00136 sec