Alarm für Cobra 11: Volume 1
Alarm für Cobra 11 :: www.afc11.cz
Hosting BlueBoard.cz
Výrobce: RTL Playtainment / VCC Entertainment / THQ Entertainment / AK Tronic
Datum vydání: Zima 2000
Systém: Windows 98, 2000, Me, XP

Hra Alarm fur Cobra 11: Volume 1 vznikla v době čtvrté série, tedy v roce 2000 a vyrobila jí společnost VCC Entertainment pro RTL Playtainment. Před začátkem hry na vás "vybafne" to staré slavné intro se Semirem a Tomem. Hra se odehrává na německých dálnicích, kde jsou výjezdy, značky, benzínky, dvou nebo tříproudová dálnice a také na svou dobu kvalitně vymodelované stromy, skály, vlastně celé sympaticky vypadající prostředí této staré hry. Ve hře si můžete své auto samozřejmě rozbít, ale také si zde můžete rozbít jiná auta, i auta civilistů, což může být někdy velká sranda. Svým autem můžete např. zábránit srážce do blížící se zácpy, pomoci konvoji, sledovat auto nebo třeba převážet ve svém autě bombu. Ve hře se můžete prohánět po šesti dálnicích a mimo německého textu, který vám říká, co máte udělat, je tu i německý dabing. Je vidět, že autoři hru nijak neodfrnkli a že hra je na svoji dobu velice dobrá. Auta se řídí naprosto lehce, autoři hry se ale v demu chlubí "realistickou jízdou aut". Že by se v rychlosti 200km/h nemuselo brzdit, no nevím. Na hře to ale nic neubere, protože i když nenarazíte do svodidel, narazíte většinou v takové rychlosti do aut, která vás dokážou překlopit na střechu, i když narazíte do cizího auta vy sám. I vaše auto může vybouchnout, ale většinou se vám zničí předek, a tak se z auta spíš kouří. Auto dost často bouchá v misi Bombe an Bord (Bomba na palubě/v autě). Hru si můžete zpestřit například zopakováním si už udělané mise nebo si zahrát jednu z mnoha bonusových her (skákat přes autobusy, zastavit osm zlodějů nebo si třeba zahrát souboj "všichni proti všem"). Bonusové hry se zapisují do žebříčku, kam se můžete propracovat i vy. Hra má velké možnosti v nastavení, asi nejzajmavější je možnost nastavit si zpětné zrcátko nebo radar. Hra samozřejmě nabízí také nastavení zvuku, také nabízí nastavení kláves, kde si můžete vybrat např. čím budete troubit (normálně nastaveno na "H"). Hra také nabízí ukládání se replayů a kariér. Kariéry si naloadujete v první položce menu, tedy v karierách :-) a replaye si musíte nejdříve uložit a pak je nahrát a spustit (Menu -> Wiederholugen).
V kariéře máte k dispozici čtyři vozidla. Jedno vozidlo ujede nejvíce 192 km/h, další vozidlo 200km/h, starý Volkswagen sotva 177 km/h a vaše staré dobré BMW už vytáhne přes 200 km/h. BMW ale dostanete v misi, kde nemůžete zpomalovat, protože někdo vám u Wegenera auto upravil. Zpomalovat můžete jedině jízdou po krajnici. Kolem vás se pohybují všechny tři tyto auta, dál také staré Wolkswageny Passat, autobusy firmy Hund a nákladní auta firmy Seck. Provoz se mi často zvětšoval v tunelech, tak dávejte bacha, ať nenarazíte.Základní bonusy ve hře jsou informace o sérii a o jednotlivých hercích. Ke každým informacím jsou připojené fotky. Fotek je celkem dost, k informacím o sérii jich autoři hry připojili 43 a ještě ke každému herci připojili vždy kolem 10 fotek. Dalším bonusem jsou videa. Každé video si ale musíte vybojovat. Za každou vybojovanou misi získáváte nové video. Misí je celkem 15, ale videí 16, protože o první video bojovat nemusíte. Další video najdete ještě jako intro, kdy se vám v úvodní znělce představí Semir s Tomem.Videa jsou z 1., 2., 3., ale hlavně ze 4. série. Některé díly jako třeba Pekelná jízda na dálnici A4 se představí dvakrát. V posledním kole, v "Das Finale", bojujete o video z dílu Bomby na 92.kilometru. Videa se pouští z CD ze složky gfxmovies a jsou všechny v němčině.

K této hře existuje ještě další varianta, tzv. Director's Cut, ve kterém naleznete lepší auta. Director's Cut je v prodeji od 9.dubna 2001 a znovu ho vyrobilo THQ Entertainment. Obsahuje 15 stejných misí.

Dále bylo ke hře uděláno pár vylepšení a vznikla hra s názvem Das Spiel nebo také někdy označovaná jako "Green Pepper". Hra obsahuje opět nová vozidla a nejspíše i nové mise. Grafika zůstává, hru znovu vyrábí VCC Entertainment, ale vydává AK Tronic.
.: Download :.
.: Download - Volume 1 :.
Název Popis Velikost Download
Demo Kvalitně zpracované demo 20.15 MB ZDE
Obaly Obaly na disk Volume 1 243.38 kB ZDE
Balíček replayů Replaye z misí od autora webu 396.98 kB ZDE
.: Fotogalerie :.© 2008 - 2009 www.AFC11.cz | Powered by Dalibor Štys | Design & code by Aleš Vaněk | všechna práva vyhrazena | online jsou 4 uživatelé | TOPlist 0.00162 sec